SIA "LIVEKO" ir dibināta Latvijā, Rīgā, 2010. gadā.Kompānija nodarbojas ar elektromateriālu un apgaismojuma vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību.Mūsu darbinieki ir ar vairāk kā 10 gadu pieredzi elektromateriālu un apgaismojuma tirdzniecības jomā.

Mēs nodarbojamies ar dažādu elektromateriālu tirdzniecību, piemērām: ārējie un iekšējie LED un parastie gaismekļi, LED, luminiscējošas, gazizlādes spuldzes, kvēlspuldzes, rozetes un slēdži, elektrības skaitītāji, elektriskie sadales skapji, automātika un drošinātāji, instalācijas materiāli un t.t.

Starp mūsu piegādātājiem un partneriem, vadošie Eiropas ražotāji, piemērām: Osram, Philips, EcoEnergy, Spectrum, Poltronic, Northcliffe, OMS, LENA Lighting, Kanlux, REV, SchneiderElectric, Siemens, ABB BuschJaeger, Liregus, Jung, Gira, Noark, F&F, Hager, ABL Sursum, PCE, Simet, Itron un citi.

Kompānijas galvenais mērķis ir iesniegt visplašāku produktu izvēli par saprātīgam vairumtirdzniecības cenam.Mēs preces iegādājamies tieši no ražotājiem un pārstāvjiem.Ši iemesla dēļ mēs varam piedāvāt konkurentspējīgas cenas, būt elastīgi preču klāstā, pēc pasūtījuma piegādāt retus produktus.

Mūsu klienti ir celtniecības un montāžas kompānijas, ražošanas kompānijas, DIY, pakalpojuma, servisa kompānijas, elektriķi, privatmeistari.

Sākot no 2014 gada, mēs iesniedzam privātpersonam iespēju veikt pasūtījumus un pirkumus no mūsu katalogā mājāslapā, vai mūsu veikalā (Kalnciema iela 40, Rīga), par zemām vairumtirdzniecības cenam.

Mēs būsim priecīgi redzēt Jūs starp mūsu pastāvīgajiem klientiem un centīsimies darīt visu iespējamo, lai Jums būtu vēlēšanās sadarboties ar mums.

Ar cieņu, kompānija SIA "LIVEKO"